0216 661 70 70 0532 138 70 71 0216 661 70 70 0532 138 70 71 0216 661 70 70 0532 138 70 71
  • Ağaç Dalları Duvar Kağıdı

    Data:

    Crop Box Data:

  • Mekan Uygulamaları

Ağaç Dalları Duvar Kağıdı

Ürün Kodu: MD3-18043


Hangi baskı malzemesini seçmeliyim?

Lütfen Dikkat!
Seçeceğiniz baskı malzemesini yukarıdaki galeriden görebilirsiniz. Seçeceğiniz kumaş ile doğru orantılı olarak renklerde %15-%20 değerinde açıklık ve koyuluk söz konusu olabilir. Lütfen tercihlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak yapınız.
0,00 ₺


    400gr kalınlıkta, tuval bezi %100 pamuktur. 3cm ahşap şaseye (kasnağa) gerilir. Resim kasnağın 4 kenarını örtecek şekilde arkaya doğru devam eder. Firmamız kanvas tablolarda en kaliteli tuval bezini özenle seçip kullanır. Özel olarak hazılanan kanvas yıllar boyunca renkleri üzerinde korur ve kesinlikle akma, solma yapmaz. Baskı sırasındaki boyayı en iyi emen özelliğe sahiptir. Baskıdan sonrada özel tablolarımızda kesinlikle koku yoktur. Kanvas tablolarımızda baskı teknolojimiz birinci sınıf olup dünya markası iç mekan sadece tablo üretiminde kullanılan dijital baskı makinelerimizde basılmaktadır. boyalarımız orjinaldir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. çerçeveye ihtiyaç duyulmaz.


KALİTELİ AHŞAP ŞASE


Tablomuzdaki şaseler (kasnaklar) kurutulmuş masif ahşaplardan üretilir. Şase sayesinde tablonuz zamanla eğilmez ve bükülmez. Şaseler tablonuzun kenar kalınlığını belirler. Tablonuzun ölçüsüne göre şase kalınlğını seçebilirsiniz.

YÜKSEK BASKI KALİTESİ


Kanvas tablo baskılarımızı yüksek çözünürlükte, yüksek baskı kalitesinde ve doğru renk kalibrasyonu ayarlarıyla, su bazlı ve pigment bazlı dijital baskı makinalarında yapıyoruz. HP baskı teknolojisi, sunduğu canlı renklerin yanı sıra kanvas baskıda tabloların ömür boyu solmamasını sağlar ve ekranda göründüğü gibi basılmasına imkan verir.

1. SINIF İŞÇİLİK


Uzman ve profesyonel işçilik ile üretilen ürününüz duvara asmaya hazır halde gönderilir. Hiç bir zarar görmemesi için özel koruma amaçlı ambalajlara konularak özenli paketlenir. Direkt güneş ışığına maruz bırakılmadıkça renkler hiç bir zaman solmaz

%100 PAMUK TUVAL BEZİ


Kanvas tablo için baskılarımızı %100 pamuktan üretilen, parlak astarlı, sabit marka ve modelde, 1. sınıf sanatsal kanvas (tuval) bezine basıyoruz. Kullanmış olduğumuz kanvas (tuval) bezi, asit, PVC veya herhangi bir kanserojen madde içermez, sağlığa zararlı değildir.

KENAR BASKISI


Kanvas tabloların kenarları, orijinal resmin doku ve renkleri devam edecek şekilde basılır. Böylece dıştan ikinci bir çerçeve kullanmadan, tablonuz asılabilir.


Etiketler: Duvar Kağıdı, Modaduvar, Trend Duvar Kağıdı, Derinlik Duvar Kağıdı, 3D Duvar Kağıdı, üç boyutlu duvar kağıdı, manzara duvar kağıdı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu