0216 661 70 70 0532 138 70 71 0216 661 70 70 0532 138 70 71 0216 661 70 70 0532 138 70 71
  • Galata Kulesi İlüstrasyon Kanvas Tablo

Galata Kulesi İlüstrasyon Kanvas Tablo

Ürün Kodu: IST-19015


114,90 ₺

Kanvas tabloların baskı malzemesi 400gr tuval kumaştır. Kanvas kumaş, ölçülere uygun 20-40mm arasında değişkenlik gösteren ahşap şaseye gerilmektedir. Baskılı alan şasenin çevresini tamamen kaplayacak şekilde arkaya doğru devam eder ve zımbalama yöntemiyle orantılı bir şekilde şaseye zımbalanır. Özel olarak hazırlanan tablolarda boyayı en iyi emen özelliğe sahip kanvas kumaşı kullanılır. Özel baskı boyaları insan sağlığına zararlı olmamakla birlikte kimyasal koku barındırmaz. Uzun süre canlılığını korur ve solma yapmaz. Kanvas tablo kumaşı; baskı teknolojisi birinci sınıf olan ve sadece kanvas tablo üretiminde kullanılan yüksek kaliteli dijital baskı makinelerinde basılmaktadır.


bootsnipp

KALİTELİ AHŞAP ŞASE

Tablonun şasesi (kasnak) kurutulmuş masif ahşaptan üretilir. Kaliteli şase sayesinde tablonuz zamanla eğilmez ve bükülmez. Şase kalınlığı tablonuzun kenar derinliğini belirler. Tablonuzun ölçüsüne göre şase kalınlğını seçebilirsiniz.

bootsnipp

YÜKSEK BASKI KALİTESİ

Kanvas tablo baskısı; yüksek kalitede, doğru renk kalibrasyonuyla ve su bazlı dijital baskı makinelerinde yapılmaktadır. HP baskı teknolojisi, sunduğu canlı renklerin yanı sıra kanvas baskıda tabloların ömür boyu solmamasını sağlar ve doğal renklerle basılmasına imkan verir.

bootsnipp

1. SINIF İŞÇİLİK

Alanında uzman ekip ve profesyonel ekipman ile üretilen tablolar duvara asmaya hazır halde gönderilir. Tablolar son kontrollerden geçip özenle paketlendikten sonra kargoya teslim edilir.

bootsnipp

KENAR BASKISI

Kanvas tablonun kenarları, baskı içeriğinin doku ve renkleri devam edecek şekilde kaplanır. Böylece dıştan ikinci bir çerçeve kullanmadan tablonuz duvara asılabilir.

%100 Güvenli Alışveriş

256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!

Orijinal Ürün

Sitemizden aldığınız bütün ürünler garantili ve orjinaldir.

Hızlı ve Kolay İade

Satın aldığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Güvenli ve Özel Paketleme

Siparişleriniz özenle paketlenerek kısa sürede kargoya teslim edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu