0216 661 70 70 0532 138 70 71 0216 661 70 70 0532 138 70 71 0216 661 70 70 0532 138 70 71
  • Açıktaki Yelkenli Duvar Kağıdı

    Data:

    Crop Box Data:

  • Mekan Uygulamaları

Açıktaki Yelkenli Duvar Kağıdı

Ürün Kodu: ARC-TD-10217011


Hangi baskı malzemesini seçmeliyim?

Lütfen Dikkat!
Seçeceğiniz baskı malzemesini yukarıdaki galeriden görebilirsiniz. Seçeceğiniz kumaş ile doğru orantılı olarak renklerde %15-%20 değerinde açıklık ve koyuluk söz konusu olabilir. Lütfen tercihlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak yapınız.
0,00 ₺

Duvar kağıdı evlerin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceği gibi okul, hastane ve işyeri gibi alanlarda da duvar dekoru açısından tercih edilebilir. Toplamda 4 çeşit duvar kağıdından istediğiniz duvar kağıdını istediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz. 3D duvar kağıtlarının yanısıra, manzara duvar kağıtları, taş desenli duvar kağıtları, çocuk odası duvar kağıtları, sanatsal duvar kağıtları ve daha bir çok seçeneğe ulaşabilirsiniz sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


KAĞIT ÇEŞİTLERİ

• Kuşe ( Poster ) Duvar Kağıdı
• Parçalı Vinil Duvar Kağıdı
• Tek Parça Kanvas Duvar Kağıdı


bootsnipp

ÇEVRE DOSTU

Kalite belgeli yüksek kaliteli baskı makinelerinde üretilen duvar kağıtları kokusuzdur, solvent ve kimyasal hiçbir madde içermez. Bu yüzden çocuk odası duvar kağıtlarını gönül rahatlığı ile çocuk odalarına uygulanabilir. Kalite belgeli baskı makineleri çevre dostudur.

bootsnipp

CANLI RENKLER

İç mekan teknolojisi ile üretilen duvar kağıtları solmaya karşı uzun ömürlüdür. Özel kullanılar boyalar sayesinde renkler uzun süre canlılığını korur.

bootsnipp

YÜKSEK KALİTE

Duvar kağıtlarının tamamı yüksek kaliteli dijital baskı makinelerinde basılmaktadır.

bootsnipp

ÖZEL EBAT BASKI

Genişlik ve yükseklik ölçülerini girdikten sonra istediğiniz alanı seçebilir, istediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz.

bootsnipp

KİŞİYE ÖZEL BASKI

Kişiye özel duvar kağıdı baskısı için web sitesinde bulunmayan herhangi bir görsel siparişi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

%100 Güvenli Alışveriş

256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!

Orijinal Ürün

Sitemizden aldığınız bütün ürünler garantili ve orjinaldir.

Hızlı ve Kolay İade

Satın aldığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Güvenli ve Özel Paketleme

Siparişleriniz özenle paketlenerek kısa sürede kargoya teslim edilir.

Etiketler: Duvar Kağıdı, Modaduvar, Trend Duvar Kağıdı, Derinlik Duvar Kağıdı, 3D Duvar Kağıdı, üç boyutlu duvar kağıdı, manzara duvar kağıdı, araçlar duvar kağıdı, araç temalı duvar kağıdı, bisiklet duvar kağıdı, araba duvar kağıdı, spor araba duvar kağıdı, klasik araba duvar kağıdı, tarihi arabalar duvar kağıdı, hurda araba duvar kağıdı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu